sobota, 6 lipca 2013

love in summer :3

 
No hej ;)
 
Wybaczcie, że za dużo nie napiszę, lecz nic nowego się u mnie nie dzieje. Chodź wakacyjna rutyna wcale mnie nie martwi ;) Codzienne późne wstawanie, wypady ze znajomymi nad wodę, melanże. Wszystko toczy się tak, jak powinno. Jest idealnie i nawet pogoda sprzyja ;) Cieszę się też, że niektóre rzeczy si wyjaśniły i pomimo wcześniejszych spięć sytuacja z niektórymi się rozluźniła. Również muszę się pochwalić, że dostałam się do wymarzonego LO ;) Było dużo stresów ale wszystko się udało. Jutro wypad rodzinny nad jezioro. Od nowego tygodnia zaczynamy kolejne wypady nad wodę z elegancką ekipą. Chciałabym, żeby ten czas nie mijał. I o reszcie na razie nie myślę. Mam nadzieję, że i Wam udają się wakacje. A może i wy staraliście się o miejsce w nowej szkole? Piszcie w komentarzach, postaram się znaleźć dla Was jak najwięcej czasu. Uciekam, bo mnie już wołają. Jeszcze kilka zdjęć z ostatnich dni. I niedługo powinni pojawić się spóźnieni ulubieńcy czerwca ;D Ale to później. Tymczasem trzymajcie się i się nie puszczajcie. xoxo.
  

3 komentarze:

  1. arbuzik! i woda malinowa *-* pychotka! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie wakacje są również na wielki plus :) mimo, że nic szczególnego się nie dzieje. Staram się ten czas spędzać z przyjaciółmi na świeżym powietrzu ;) Udanego pobytu z rodzicami! Rewelacyjne zdjęcia !

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja mam mały problem ze szkola, bo jestem druga w kolejce na liscie i pomimo tego ze powinnam sie dostac jade jeszcze jutro to sprawdzic :D

    OdpowiedzUsuń