poniedziałek, 29 lipca 2013

hot, hot, hot!

Sieeeeemanko :D
 
Weekend spędzony na działce jak najbardziej na +. Z dala od zgiełku, szumu i tego wszystkiego. Działka mojej cioci ma też swój klimat i lubię tam spędzać czas. Byłam tam ostatni raz 3 lata temu więc mega ucieszyłam się z tego wyjazdu. Pozamieniało się sporo od ostatniej mojej wizyty. Mam nadzieję, że za rok znów tam wpadnę, może tym razem z moimi ziomeczkami ;)
Na działce jak to na działce, mnóstwo pięknych kwiatów, krzaków, traw. Pokusiłam się o zrobienie im kilku zdjęć. Koło działek również znajduje się przepiękne, czyste jezioro. Miły zakątek, niedużo ludzi. Można tam na prawdę dobrze wypocząć. Ale, sami zobaczcie:
 
mniam :> 
Wszystko poszło po mojej myśli, a dawne nieprzyjemności poszły w niepamięć. Gdy wszystko pójdzie OK, za rok tam wrócę :D To idealny plan na następne wakacje ;>
Tymczasem, jak zawsze resztę czasu spędzam z ziomkami w naszych stronach. Pogoda jak na razie dopisuje. Dziś podobno mamy najcieplejszy dzień tego lata, więc mam nadzieję, że wszystkie nasze plany wypalą. musze kilka spraw odreagować, a z nimi nigdy nie myślę o problemach ;)
 

 
Więc widzicie, jak spędzam kolejne dni wakacji. Nie mogę uwierzyć, że miesiąc już za nami. Okropieństwo, wcale nie chce mi się wracać do szkoły. Cóż, pozostaje cieszyć się sierpniem - pełnym zmian i tajemnic ;> Tymczasem uciekam się chłodzić, bo zaraz padnę. Wy gdzieś wyjeżdżaliście, a może dopiero się wybieracie? Piszcie w komentarzach. To xoxo.

1 komentarz:

  1. Teez bym sie wybrala nad woode, przeszkodzil mi w tym dzisiaj dzisiejszy dzien -.- swietne zdjecia!

    OdpowiedzUsuń