sobota, 17 sierpnia 2013

powrót do przeszłości.

Witam ;)
 
No to moi drodzy zostały nam (w większości) ostatnie 2 tygodnie wolności. Nie dociera do mnie, że niedługo będę musiała zakończyć te wakacje. Żyje mi się tak dobrze, że najchętniej nic bym nie zmieniała. Ale cóż, czas już na zmiany, bo później się nie przyzwyczaję. I tak chyba najtrudniejszy będzie powrót do nawyków przed wakacjami. Od tego mam resztę wakacji, powoli czas się oswajać. Niedługo też muszę wybrać się na jakieś "szkolne" zakupy, jednak z czymś do tej szkoły trzeba iść. Przez te 2 tygodnie również postaram się zmienić moje nawyki związane z codziennością, ale to opowiem jak się uda ;)
Dziś przychodzę do Was z sesją, mianowicie ostatnio z Julieu wybrałyśmy się na zdjęcia na stare wagony. Od razu po dotarciu na miejsce przypomniało mi się dzieciństwo, mój dziadek pracował na kolei i czasami rodzice mnie tam zaprowadzali. Z opowiadań wynika, że najchętniej bawiłam się pieczątkami a nawet podbijałam bilety ;D Z wczuciem się w klimat nie miałam dużego problemu lecz pogoda nam trochę psociła. Na szczęście kilka zdjęć jest i jestem zadowolona. Oto efekty:
 Wiem, wiem, przydałoby się znów schudnąć, nie martwcie się, już się za to wzięłam :) Z chęcią wybrałbym się na kolejną sesję, mam kilka pomysłów i nie mogę się doczekać, żeby je wykorzystać. Jak zauważyliście, mniejszą aktywność na blogu zastępuję fotoblogiem i instagramem.
Także ja wybywam z domu korzystać z pięknej pogody. Wy też, uciekacie sprzed tych monitorów, trzeba dobrze zakończyć te wakacje ;) Bywajcie, xoxo.
 
 

7 komentarzy:

 1. O tak, ja również się nie przyzwyczaję do szkolnych nawyków, wstawania o 6 rano i bycia w szkole do 16 wrr -,- nie chcę nawet o tym myśleć. Udana sesja i genialne zdjęcia :) też bym się chciała wyrwać pod koniec wakacji na sesje zdjęciową. Co ty pleciesz :) wcale nie jesteś gruba! Jesteś idealna i nic więcej nie potrzeba :D

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny top:) uwielbiam takie wzory:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to nie wyobrazam sobie jak będę wstawać przed najblizszy tydzien wrzesnia....xD
  fajne macie miejsca na zdjecia, u mnie nie ma takich :<

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny top :) http://stylevin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak przyzwyczajenie się do wczesnego wstawania będzie trudne no ale niestety trzeba będzie jakoś sobie poradzić :) Nie wyobrażam sobie jak poradzę sobie z tym wstawaniem :D

  Jesteś bardzo fotogeniczna a to ostatnie zdjęcie jest po prostu boskie . Macie niesamowite miejsce na sesje , sceneria jest super :)

  Zapraszam do mnie może coś ci się spodoba :) Z przyjemnością będę obserwować bloga i śledzić dalsze notki :)

  http://kasiulek1895.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna torba!
  Obserwuję i liczę na rewanż!
  http://roxane-bloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń