poniedziałek, 30 grudnia 2013

2013 - thanks!

 
 
Witajcie…
po raz ostatni już w roku 2013. Może wydawać się to głupie, ale przed chwilą dotarło do mnie, że jutro już świętujemy koniec kochanej 13nastki. Kiedy to minęło? Naprawdę nie wiem. Nie jestem w stanie powiedzieć jak szybko zleciał cały ten okres. Wiele się wydarzyło, wiele się zmieniło. Kilka wydarzeń było przełomowych, kilka ważnych, a kilka przeminęło bez większego echa. Co nie zmienia faktu, że 2013 był rokiem udanym i obfitym w nowe doświadczenia.
Pierwszą, a chyba i największą kreską w nim było pożegnanie się z gimnazjum, a wtargnięcie do świata liceum. Nie ukrywam, nie było lekko. Pomimo wszystko gimnazjum było dla mnie wspaniałym okresem, w którym zmieniłam się w inną osobę. Zostawiłam ukochana klasę, co za tym idzie wiele wspomnień i myśli. Ale zawsze jest to częścią mnie i nigdy o nich nie zapomnę. A liceum? Strach zmienił się w spokój. Zadomowiłam się. Poznałam świetnych ludzi, mam wyrozumiałych sorów. No i przede wszystkim  10xwięcej nauki, co daje mi kopniaka i nie pozwala się lenić.
Kolejne ważne wspomnienie to ukochane wakacje! Nie, nie były jak żadne inne. Tylu melanży, wypadów, spotkań, wycieczek nie zaliczyliśmy nigdy wcześniej. Uczciwie przyznaję, że prawie żadnego dnia nie spędziłam na domowej nudzie. W każdych warunkach robiliśmy coś ciekawego. Również nasza stara ekipa reaktywowała się, a i przybyło do niej osób, z czego bardzo się cieszę.
Haha, no i zmiany w wyglądzie ^^ Tak, tak, w tym roku szalałam. O moich ukochanych warkoczykach nigdy nie zapomnę. Były cudne, wygodne i taaakie ciężkie. Spełniło się jedno z moich marzeń. Reprezentowały to, co chciałam pokazać. Pamiętam też o mojej fryzjerce. Mam nadzieję, że uda mi się do nich jeszcze powrócić. A co do ciała? No, zgubiło się to i owo. Tematu diety poruszać już nie chcę, ale ujmę to tak, że w tej wadze czuję się dużo lepiej niż we wcześniejszej. Pamiętajcie, że dzięki wytrwałości, treningom i zdrowemu odżywaniu się jesteście w stanie osiągnąć wszystko.
W tym roku bywało się też na eventach tak bliskich mojemu sercu. Udało mi się zobaczyć, a i poznać Bob One-a, Bas Tajpana i Zeusa. Nie ukrywam, raperzy z naszej sceny również wydali wiele świetnych kawałków. Moje miasto się rozwija i mogę to w końcu przyznać. Atmosfera na tych koncertach jest niesamowita. Są tam osoby, które są tam po to, po co i ja. Oby było ich jak najwięcej.
I jeszcze wiele, wiele wydarzeń, które musiałabym tu opisać ale nie mam na to czasu. Jak już wcześniej wspominałam, ten rok zaliczam do dobrych. Wiele się nauczyłam. Na niektórych osobach się przejechałam ale to tym bardziej mnie wzmocniło. Jestem bogatsza o nowe doświadczenia i uczucia. Dziękuję wszystkim, z którym spędziłam ten rok. Szczególnie rodzinie, przyjaciołom. Jesteście wszystkim i dzięki Wam tu jestem.  Dziękuję wszystkim i wszystkiemu za ten rok. 2013 – dziękuję.


 
To i tak kropla w morzu zdjęć, które mogłabym tu dodać. Ale, ważne, że spis tego roku mam w swoim sercu. A tym czasem szykuję się na jutrzejszego sylwestra. Impreza się szykuję z fajnymi znajomymi więc mam nadzieję na pozytywne powitanie roku 2014. Spędzam też czas z mordkami. Uciekam się dalej szykować, jeżeli dostanę jakieś zdjęcia to na pewno Wam je podrzucę.
 
A z okazji Nowego Roku 2014, życzę Wam osiągnięcia wszystkich celów, spełnienia postanowień noworocznych i marzeń, dobrej formy, wielu melanży i świetnych wydarzeń, udanego sylwestra i wszystkiego czego sobie życzycie. Do zobaczenia za rok :D xoxo.


5 komentarzy:

 1. oo, bardzo dlugie podsumowanie, oczywiscie przeczytalam cale :D tez sie juz zadomowilam w nowej szkole, a tak bardzo sie balam i takze docenilam moja miejscowosc!
  Szczeesliwego :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo się działo, ale widać, że udany rok ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację szybko zleciał ;*
  Ale może ten będzie lepszy od poprzedniego:))
  Śiczne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale śliczne zdjecia! haha boję się sztucznych ogni ;p

  niikablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Szybko minal ten rok! Zycze ci wszystkiego dobrego w tym nowym roku! Piekne zdjecia kochana!
  xoxo
  www.fashfab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń