środa, 13 marca 2013

każdy nowy dzień (...) sprawia, że ja kocham coraz mocniej.

Elo, elo, 3, 2,0 :D
 
Zawsze gdy siadam by tu coś napisać, nie wiem jak zacząć. Ale chyba nie ma metody na początek notki. Niedawno narzekałam, na chandrę zimowo-wiosenną. Zawsze przy zmianach pór roku dziwnie to przeżywam. Na szczęście znalazłam sposób na to. Rzuciłam się w wir pracy. Ponieważ do egzaminów gimnazjalnych pozostał tylko miesiąc, musze zacząć wszystko powtarzać. W zasadzie już zaczęłam, bo w szkole ciągle piszemy jakieś próbne egzaminy i sprawdziany. Jest ciężko, mega ciężko ale pocieszam się tym, że czas leci mi szybko i niedługo będzie po wszystkim ;) Staram się do tych egzaminów podejść z jak najmniejszym stresem ale wątpię, że mi się to uda. Aby mieć m. in. więcej czasu, wprowadziłam kolejną zmianę (dość sporą) w moim życiu. A mianowicie, usunęłam mojego fotobloga. Prowadziłam go 3 lata i szczerze - znudził mi się. Nie miałam pomysłów na jakieś kreatywne notki. Poza tym, odcinam się od złej przeszłości, a wszystkie dobre wspomnienia mam w głowie, nie musze ich tam umieszczać ;D Oczywiście tutaj zostaję, powinno się też pojawiać więcej notek. Tu czuję się bardziej swobodnie, a i nieproszeni tu nie zaglądają. Kolejną, też sporą nowością jest zmiana ćwiczeń. Codziennie ćwiczyłam z Mel B przez 30 min. Na początek "diety" czy "odchudzania" bardzo polecam, bo wyrabia mięśnie i szybko tracimy kilogramy. Natomiast ja, postawiłam sobie nowe wyzwanie. Po 30 min. rozgrzewce z tańcem hip-hop zaczęłam wykonywać 6 Weidera. Jest to mega ciężkie ale mam nadzieję, że sobie poradzę ;) Może ktoś z Was już próbował? Wytrwał? Efekty?
A wczoraj po powrocie ze szkoły czekała na mnie mega niespodzianka:
Płyta Ras Luty " Uratuj siebie" do mnie dotarła! Nie mogłam się doczekać, a pozytywne opinie u innych jeszcze bardziej niecierpliwiły. Od razu ją przesłuchałam i nadużywam replay ;> Płyta jest świetna. Chill, teksty, dojrzałość w głosie Luty i cudne dźwięki reggae mnie zachwyciły. A i autograf Ras Luty jest fajnym prezentem :D A co tam u Was? Tak jak pisałam, postaram się tu być bardziej aktywna. Teraz idę powtarzać polski, jutro czeka mnie próbny egzamin. W piątek kolejny, tym razem z wos-u i historii. Mam nadzieję, że uda mi się wszystkie obowiązki pogodzić, bo jak na razie brakuje mi doby. Nie pogardziłabym dodatkowymi 8 godzinami :D Życzcie mi powodzenia, xoxo.
 
 
 
 

5 komentarzy:

 1. ja swoją przygodę z Mel B i Chodakowską uważam za zaprzepaszczoną bo mój leń wygrał z chęcią ćwiczeń xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jak się zawzięłam to już 2 miesiące ;D

   Usuń
 2. 3 lata ? ;o jeju ja bym nie miała serca go usunąć :D

  U mnie konkurs - http://eustazja.blogspot.com/2013/03/konkurs.html Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też kiedys prowadziłam codziennie photoblgoa, teraz dodaje tam cos 3-4 razy na miesiąc. Ale usunac jakoś mi szkoda :D

  OdpowiedzUsuń
 4. http://brilliantinnoscence.blogspot.com/ zapraszam do mnie. :) było by mi miło. A tak poza tym to świetny blog! Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń