poniedziałek, 25 marca 2013

niech to trwa i nigdy się nie kończy!

Elo :D
 
Co u Was słychać? Ja cały czas czekam na wiosnę. Nie tyle na nią samą (bo kalendarzowa przecież jest) ale na słońce, letnie ubrania, wolne dni ♥ Już się nie mogę doczekać. W końcu od tego wszystkiego odpocznę. O szkole, to już nic nie mówię. Równy miesiąc do egzaminów. Zamordują nas. Jakoś je napisze, ważne, żeby było już po wszystkim. Ale nie tylko szkoły mam dość. Nie wiem czy u Was tak jest ale w moim "społeczeństwie" coraz więcej takich ludzi zauważam. Ubierasz się inaczej niż inni? Osiągnąłeś jakiś sukces? Stałeś się popularny? Masz styl? Jesteś oryginalny? Nie martw się, ludzie i tak będą próbowali Cię zniszczyć. Co to za mentalność? Czy każdy nie może być sobą? Czy trzeba być takim jak wszyscy? Bo jak się wyróżniasz, to już ten gorszy. Ostatnio właśnie zauważyłam jedną taką sytuację i właśnie to kazało mi kilka spraw przemyśleć. Bo skoro ktoś ma pomysł na siebie, jest swag, osiąga sukces - czy nie powinniśmy mu pogratulować? Albo po prostu samemu się ruszyć i coś osiągnąć? Nie, lepiej posiedzieć przed kompem i go "hejtować", racja. Rozdrażniła mnie ta sytuacja, której byłam świadkiem i stąd to wszystko. Ale namawiam i Was do takich przemyśleń. Bo dla nas to może głupie podśmiewanie, a kogoś mocno uderza. Chcemy być szanowani? Szanujmy innych.

Ale się rozpisałam. Musiałam. Czuję się z tym lepiej :D Wracając do przyjemniejszej części tej notki :D W sobotę, w końcu spotkałyśmy się z Agu, Kazią i Julieu. Każda z nas ma wiele obowiązków i ciężko się było wspólnie zobaczyć. Ale nadarzyła się okazja - moje sweet 16 :D Moim zdaniem, takie spotkania w roku szkolnym są bardzo potrzebne, wygadałyśmy się, powygłupiałyśmy się no i już są plany na wakacje :D Uwielbiam takie dni <3 A i najważniejsze: prezent. Jest on najważniejszy, bo i wyjątkowy. Moje mordki przez kilka dni ręcznie zrobiły album, z naszymi wspomnieniami. Zdjęcia, daty, cytaty, filmiki - na zawsze będzie to u mnie. A gdy będziemy miały po te -dzieści lat, obejrzymy ten album i będziemy wiedziały, że było wspaniale :D Zdjęcia z tego dnia podzielę na dwa posty, w jednym by było ich za dużo.
 "tort" nr dwa :D


"a to było wtedy, jak ..." ♥
świętujemy :D

hahahaha, najlepsze zdjęcie :D
niuniusie najlepsze ♥

no to robimy pu :D


 
Właśnie dlatego uwielbiam zdjęcia. Bo to na nich, zaraz po wspomnieniach w naszej głowie, można zachować najpiękniejsze chwile ♥ No ale było za dobrze, żeby mogło trwać wiecznie :D Trzeba wrócić do szkoły. Poniedziałek już z głowy, jeszcze dwa dni i święta = wolne. Musze je wykorzystać na chill przed egzaminami. Uciekam, jutro kolejny szary dzień - oby do wakacji! xoxo.
 
 
 
 
 
 

2 komentarze:

  1. widzę,że impreza się udała:) fajny zestaw zdjęć:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne zdjęcia. Torcik wygląda smacznie. Teraz mam ochotę :)

    OdpowiedzUsuń